- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Donglang
Aktuální počasí Donglang
Aktuální počasí přímo pro město Donglang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
