- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Huxing
Aktuální počasí Huxing
Aktuální počasí přímo pro město Huxing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
