- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Dawuli
Aktuální počasí Dawuli
Aktuální počasí přímo pro město Dawuli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
