- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Datong
Aktuální počasí Datong
Aktuální počasí přímo pro město Datong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
