- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dashan
Aktuální počasí Dashan
Aktuální počasí přímo pro město Dashan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
