- Počasí
- Mexiko
- San Luis Potosí
- Cuatzontitla
Aktuální počasí Cuatzontitla
Aktuální počasí přímo pro město Cuatzontitla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 27°C |
