- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-namdo
- Chunggandam-dong
Aktuální počasí Chunggandam-dong
Aktuální počasí přímo pro město Chunggandam-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
