- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Chang-dong
Aktuální počasí Chang-dong
Aktuální počasí přímo pro město Chang-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
