Aktuální počasí Cers
Aktuální počasí přímo pro město Cers. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
