Aktuální počasí Briagolong
Aktuální počasí přímo pro město Briagolong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
