Aktuální počasí Blénod-lès-Toul
Aktuální počasí přímo pro město Blénod-lès-Toul. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 18. 5. (00:00) do 19. 5. (00:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
