- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Bilsanda
Aktuální počasí Bilsanda
Aktuální počasí přímo pro město Bilsanda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 32°C |
