- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Beizhuang
Aktuální počasí Beizhuang
Aktuální počasí přímo pro město Beizhuang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
