- Počasí
- Thajsko
- Narathiwat
- Ban Khao Kampan
Aktuální počasí Ban Khao Kampan
Aktuální počasí přímo pro město Ban Khao Kampan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
