- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Bamengang
Aktuální počasí Bamengang
Aktuální počasí přímo pro město Bamengang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
