- Počasí
- Írán
- Kermānshāh
- A‘z̧am
Aktuální počasí A‘z̧am
Aktuální počasí přímo pro město A‘z̧am. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 24°C |
