- Počasí
- Írán
- Kermānshāh
- A‘z̧am
Aktuální počasí A‘z̧am
Aktuální počasí přímo pro město A‘z̧am. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 24°C |
