- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- An’gol
Aktuální počasí An’gol
Aktuální počasí přímo pro město An’gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
