- Počasí
- Spojené státy americké
- Kentucky
- Anchorage
Aktuální počasí Anchorage
Aktuální počasí přímo pro město Anchorage. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
