- Počasí
- Súdán
- White Nile
- Al Mikheţa
Aktuální počasí Al Mikheţa
Aktuální počasí přímo pro město Al Mikheţa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
