Aktuální počasí Adomiškis
Aktuální počasí přímo pro město Adomiškis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 18. 5. (12:00) do 18. 5. (21:00)
Silný déšť
Platí od 18. 5. (09:00) do 18. 5. (21:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
