- Počasí
- Rusko
- Tomsk Oblast
- Predtechensk
Aktuální počasí Predtechensk
Aktuální počasí přímo pro město Predtechensk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -25°C |
| Normál: | -3°C |
