Axams: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Axams můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
17. 5.
-2°C
12°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
7 km/h
|
3 km/h
12 km/h
|
1 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
16°C
|
10°C
|
Další týden
Zítra
18. 5.
3°C
14°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
13 km/h
|
4 km/h
20 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
17°C
|
9°C
|
Úterý
19. 5.
4°C
13°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
8 km/h
|
2 km/h
17 km/h
|
0 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
17°C
|
12°C
|
Středa
20. 5.
8°C
15°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
15 km/h
|
0 km/h
22 km/h
|
0 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1024 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
19°C
|
12°C
|
Čtvrtek
21. 5.
7°C
20°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
21 km/h
|
4 km/h
33 km/h
|
2 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1028 hPa
|
1026 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
27°C
|
17°C
|
Pátek
22. 5.
9°C
19°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
14 km/h
|
6 km/h
20 km/h
|
2 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1024 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
24°C
|
18°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
10°C
21°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
11 km/h
|
7 km/h
23 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
25°C
|
22°C
|
Neděle
24. 5.
10°C
20°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
12 km/h
14 km/h
|
5 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
25°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
11°C
20°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
4 km/h
|
12 km/h
13 km/h
|
8 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
25°C
|
17°C
|
Úterý
26. 5.
10°C
21°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
13 km/h
15 km/h
|
8 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
26°C
|
17°C
|
Středa
27. 5.
10°C
21°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
12 km/h
13 km/h
|
6 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
27°C
|
17°C
|
Čtvrtek
28. 5.
10°C
21°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
7 km/h
|
8 km/h
10 km/h
|
3 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
26°C
|
17°C
|
Pátek
29. 5.
12°C
20°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
6 km/h
|
5 km/h
9 km/h
|
1 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
24°C
|
16°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
12°C
16°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
8 km/h
10 km/h
|
2 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
19°C
|
14°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
18°/-1°
2. 5.
20°/1°
3. 5.
20°/4°
4. 5.
17°/8°
5. 5.
15°/7°
6. 5.
13°/6°
7. 5.
12°/6°
8. 5.
17°/3°
9. 5.
16°/5°
10. 5.
16°/6°
11. 5.
11°/3°
12. 5.
6°/-4°
13. 5.
13°/-4°
14. 5.
3°/-1°
15. 5.
4°/-1°
16. 5.
6°/0°
17. 5.
12°/-2°
18. 5.
14°/3°
19. 5.
13°/4°
20. 5.
15°/8°
21. 5.
20°/7°
22. 5.
19°/9°
23. 5.
21°/10°
24. 5.
20°/10°
25. 5.
20°/11°
26. 5.
21°/10°
27. 5.
21°/10°
28. 5.
21°/10°
29. 5.
20°/12°
30. 5.
16°/12°
31. 5.
17°/10°
Co znamená
srážky
12 %
