Aktuální počasí Zuna
Aktuální počasí přímo pro město Zuna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
