Aktuální počasí Zagor’ye
Aktuální počasí přímo pro město Zagor’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
