- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Gonjukgol
Aktuální počasí Gonjukgol
Aktuální počasí přímo pro město Gonjukgol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
