- Počasí
- Severní Korea
- Yanggang-do
- Yŏnp’yŏng
Aktuální počasí Yŏnp’yŏng
Aktuální počasí přímo pro město Yŏnp’yŏng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 1°C |
