- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Daicheng
Aktuální počasí Daicheng
Aktuální počasí přímo pro město Daicheng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
