- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xiaotun
Aktuální počasí Xiaotun
Aktuální počasí přímo pro město Xiaotun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
