Aktuální počasí Wörth
Aktuální počasí přímo pro město Wörth. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 17. 5. (07:00)
1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
