- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Willernie
Aktuální počasí Willernie
Aktuální počasí přímo pro město Willernie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí do 2. 4. (12:00)
2°C
pocitově -3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 4°C |
