- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Castelnau-de-Médoc
Aktuální počasí Castelnau-de-Médoc
Aktuální počasí přímo pro město Castelnau-de-Médoc. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
