- Počasí
- Turecko
- Bitliská provincie
- Üçkardeş
Aktuální počasí Üçkardeş
Aktuální počasí přímo pro město Üçkardeş. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově 2°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
