- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Samoty
Aktuální počasí Samoty
Aktuální počasí přímo pro město Samoty. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
