- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Tammīs-e Bālā
Aktuální počasí Tammīs-e Bālā
Aktuální počasí přímo pro město Tammīs-e Bālā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 23°C |
