- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- T’aebaek
Aktuální počasí T’aebaek
Aktuální počasí přímo pro město T’aebaek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
