- Počasí
- Spojené státy americké
- Colorado
- Monument
Aktuální počasí Monument
Aktuální počasí přímo pro město Monument. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (16:30)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 3°C |
