- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Stagecoach
Aktuální počasí Stagecoach
Aktuální počasí přímo pro město Stagecoach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 35°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 24°C |
