- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Spīn Khōṟay
Aktuální počasí Spīn Khōṟay
Aktuální počasí přímo pro město Spīn Khōṟay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
