- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Spelonga
Aktuální počasí Spelonga
Aktuální počasí přímo pro město Spelonga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 18. 5. (02:00) do 18. 5. (20:00)
4°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
