- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Sirū Ghar
Aktuální počasí Sirū Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Sirū Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
