- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Shēr ‘Alī Khān Das̲h̲tah
Aktuální počasí Shēr ‘Alī Khān Das̲h̲tah
Aktuální počasí přímo pro město Shēr ‘Alī Khān Das̲h̲tah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 26°C |
