- Počasí
- Slovensko
- Trenčiansky kraj
- ľutov
Aktuální počasí ľutov
Aktuální počasí přímo pro město ľutov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
