- Počasí
- Rusko
- Kalmykiya Republic
- Sharshun
Aktuální počasí Sharshun
Aktuální počasí přímo pro město Sharshun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
