- Počasí
- Rusko
- Krasnoyarskiy
- Irkutskoye
Aktuální počasí Irkutskoye
Aktuální počasí přímo pro město Irkutskoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -25°C |
| Normál: | -1°C |
