- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Shangcun
Aktuální počasí Shangcun
Aktuální počasí přímo pro město Shangcun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
