- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Matveyevka
Aktuální počasí Matveyevka
Aktuální počasí přímo pro město Matveyevka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
