- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Shabel’skoye
Aktuální počasí Shabel’skoye
Aktuální počasí přímo pro město Shabel’skoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
