Aktuální počasí Sebiş
Aktuální počasí přímo pro město Sebiş. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
