Aktuální počasí Saţīḩ
Aktuální počasí přímo pro město Saţīḩ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
